Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Mimořádný úspěch žákyně naší školy

Mimořádný úspěch žákyně naší školy

Zaslal petrlukas 10. února. 2015

Ve čtvrtek 5,2.2015 se konalo v Blansku v ZŠ Salmova okresní kolo olympiády  v českém jazyce, kam postoupili vítězové školních kol. Mimořádného úspěchu dosáhla žákyně 9.třídy naší školy Jana Bulová, která v okresním kole zvítězila a nechala za sebou dalších 17 soutěžících včetně zástupců víceletých gymnázií okresu Blansko. Tato žákyně si svým umístěním zajistila postup do krajského kola soutěže, které se uskuteční 10.4.2015 v Brně. Blahopřejeme k dosaženému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Křtiny. Poděkování patří také paní učitelce Mgr. Johaně Benešové, která žákyni učí český jazyk a připravila ji na okresní kolo soutěže.

Výsledkovou listinu můžete vidět zde.