Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Divadlo Radost Brno – 1.října

Divadlo Radost Brno – 1.října

Zaslal petrlukas 8. října. 2015

Děti 1. a 2. třídy se ve čtvrtek 1.října vydaly do Brna na divadelní představení „O líné babičce“.  Jednalo se o vyprávění o babičce, která se rozhodla si tzv.  vyhazovat z kopýtka.

Tahle babička, která vůbec nebyla líná, jen nechtěla nosit květovanou zástěru,  vařit a hlídat vnoučata, se totiž rozhodla, že místo toho všeho si bude náležitě užívat života  a plnit si své sny a přání z mládí.  Projela se  v superrychlém autě, letěla balónem, naučila se lyžovat – a ještě leccos jiného.

Děti zažily spoustu legrace. Představení mělo úspěch. Zkusili jsme vyučování zas trochu jinak. Už víme, jak se chovat v divadle. Nebrání nám tedy podobné akce opakovat.

DSCF2043.JPGDSCF2042.JPG