Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Budoucí prvňáčci se přišli podívat do školy

Budoucí prvňáčci se přišli podívat do školy

Zaslal petrlukas 17. ledna. 2015

Ve středu 14.1.2015 přišlo na "Den předškoláka" 22 dětí, které doprovodilo 13 rodičů a také paní učitelka z mateřské školy. Program pro ně nachystaly paní učitelky Kučerová a Cvešperová. Děti se spolu se svými staršími kamarády z 1.třídy společně učili a s budoucími garanty projektu "Můj nový kamarád" žáky 8. třídy si prohlédli školu. Společně se nasvačili a také zadováděli ve školní tělocvičně. Rodiče využili přítomnosti ředitele školy a jeho zástupkyně k neformální besedě, při níž se zajímali o provoz školy a školní docházku žáků. Věřím, že všichni zúčastnění prožili příjemné dopoledne splňující jejich očekávání.Těšíme se na další setkání u zápisu dětí do 1. třídy, který se koná v úterý 27.1.2015 od 13.00 do 17.00 hodin., a na besedě se školní psycholožkou 4.2.2015 na téma "Jak společně s dětmi zvládnout nástup do školy".

Fotografie ze "Dne předškoláka" můžete vidět zde.