Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Bude další sběr starého papíru

Bude další sběr starého papíru

Zaslal petrlukas 15. dubna. 2014

Nejprve bychom rádi poděkovali našim žákům, jejich rodičům a veřejnosti za březnový sběr, kdy se nám podařilo sebrat 2.560 kg starého papíru. Papír od nás vykoupila firma SITA a.s. za cenu 1,60 Kč za kilogram. Celý výtěžek 4.096,- Kč se stal příjmem Občanského sdružení při ZŠ a MŠ Křtiny a bude použit v souladu s cíli tohoto sdružení.

Další sběr v naší škole proběhne od úterý 22. 4. 2014 do pondělí 28. 4. 2014 včetně vždy od 7.15 hodin do 8.00 hodin v místě hospodářského vchodu do budovy. Využijte volných dnů velikonočních prázdnin k jarnímu úklidu. Starý papír od vás rádi převezmeme. Výsledky sběru se opět budou započítávat do celoroční školní soutěže mezi třídami. Předem děkujeme za vaši spolupráci a pomoc škole.