Možnosti automatického získávání aktualit

RSS feed

Pro automatické stahování novinek můžete využít formát RSS. Adresa zdroje RSS (feed) je https://www.zskrtiny.cz/web/index.php/tools/blocks/page_list/rss?bID=1033&cID=129&arHandle=Main

Pokud chcete získávat informace o novinkách emailem, vyplňte prosím svůj email do níže uvedeného políčka a stiskněte Registrovat se. Obdržíte mail pro potvrzení a následně budete zařazeni k pravidelném odběru aktualit, které se zobrazují na hlavní stránce školy.

Naše škola získala 27.400,- Kč na keramickou pec

Sponzorský dar předali při příležitosti Dne Křtin starostové obcí Křtiny, Habrůvka a sponzoři (ŠLP, pan Jiří Fišer).

Beseda pro rodiče žáků 1. ročníku

Beseda "Jak mohou rodiče pomoci svému prvňáčkovi" zaměřená na adaptaci dítěte na školní prostředí.

Sběr starého papíru

Sběr proběhne v termínu 30.9. - 7.10.2013

Valná hromada Občanského sdružení při ZŠ a MŠ Křtiny

Pozvánka na Vanou hromadu OS při ZŠ a MŠ Křtiny

Informace k placení obědů

Podání upřesňujících informací k systémun plateb za obědy.

Informace k platbám – ŠD, MŠ, ŠJ

Vážení rodiče, začíná nový školní rok a s ním jsou spojeny i starosti s úhradou plateb ve škole za služby poskytované vašim dětem. Abychom vám tyto starosti co nejvíce ulehčili, nastavili jsme formu úhrad tak, aby vás co nejméně zatěžovala, byla co nejvíce transparentní, umožňovala snadnou identifikaci vašich plateb a vy jste si dle bankovních výpisů každý měsíc mohli lehce zkontrolovat správnost platby.

Den Křtin 21. 9. - 22. 9. 2013

K tomuto dni budou vyhlášeny výsledky školních soutěží na téma "Návrat ke kořenům" a proběhne Den otevřených dveří školy.

Nový ředitel Základní školy a Mateřské školy ve Křtinách

Od 1.8.2013 vede školu nový ředitel pan RNDr. Petr Lukáš, vybraný v rámci výběrového řízení.

Nová paní učitelka v Mateřské škole

V mateřské školce ve třídě Berušek vás uvítá od září nová paní učitelka Bc. Miroslava Gregorová, vybraná v rámci výběrového řízení.

Nové stránky zskrtiny.cz se právě připravují!

Ikona RSS